Kostka brukowa

Jesteśmy dystrybutorem firm SEMMELROCK, LIBET oraz POLBRUK

Firma SEMMELROCK Stein+Design jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości nowoczesnych kostek brukowych, płyt tarasowych i systemów ogrodzeń. Produkty te można łączyć ze sobą tworząc systemy powierzchni o ciekawych kształtach i barwach. SEMMELROCK jest liderem we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów. Firma działa z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Obecnie posiada pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni. Swoje produkty oferuje w całej Polsce za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucji.
Bogaty asortyment Firmy SEMMELROCK spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ofertę firmy wyróżnia bogaty asortyment kostki brukowej i płyt tarasowych dostępnych w różnych kształtach i kolorach. Liczba możliwych wzorów ułożenia i rodzajów powierzchni gwarantuje dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb klientów oraz wymogów, jakie stawia przestrzeń w ogrodzie i wokół domu.

SEMMELROCK jest marką wyznaczającą trendy w dziedzinie indywidualnego wzornictwa. Oferowane produkty spotyka sie zarówno na prywatnych posesjach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Specjalnością Firmy SEMMELROCK jest kreowanie innowacyjnych i doskonałych technicznie produktów. Wykorzystywanie w produkcji nowoczesnych technologii, wysokiej jakości kruszyw oraz międzynarodowych doświadczeń pozwala oferować produkty dopracowane do pefekcji.
 

Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Spółka prowadzi obecnie produkcję w 15 zakładach produkcyjnych na 26 liniach produkcyjnych. Grupa Libet prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o aspekty bezpieczeństwa pracy.
Różnorodne projekty kostki brukowej, oferowane przez Libet, stwarzają w zasadzie nieskończone możliwości aranżacyjne. Ogromna ilość kształtów, rozmiarów i kolorów pozwala stworzyć wyjątkowe otoczenie każdej posesji klimatem nawiązujące do aranżacji domu i charakteru jego właścicieli.
Poszczególne kostki brukowe można ze sobą mieszać, uzyskując w ten sposób zupełnie nowe, oryginalne powierzchnie. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady.
 

Firma POLBRUK to czołowy polski producent kostki brukowej, płyt chodnikowych, obrzeży trawnikowych i wielu innych wyrobów drogowych wysokiej klasy. W ciągu ostatnich lat kompania POLBRUK S.A. zrealizowała znaczące, umacniające pozycję firmy inwestycje, budując nowe zakłady i linie produkcyjne oraz przejmując istniejące fabryki: w Koszalinie, Łodzi, Pruszkowie, Kielcach, Rzeszowie, Warszawie, Lublinie, Gdańsku oraz Olsztynie i Niepołomicach. Na początku 2010 r. nastąpiła dalsza ekspansja terytorialna marki, poprzez połączenie spółek Polbruk i Bazaltex Polbruk. Prężnie działająca na południu Polski firma powiększyła Polbruk S.A. o nowe zakłady: w Tarnowskich Górach, Kotlarni, Opolu, Legnicy, Prószkowie k. Opola i Niepołomicach.
Od 25 lat dba o najwyższą jakość wytwarzanych produktów i zadowolenie swoich klientów. Duża różnorodność oferty, ciekawe wzornictwo, funkcjonalność i trwałość produktów powodują, że cieszą się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem wśród osób poszukujących wysokojakościowych artykułów budowlanych.

POLBRUK to ogólnopolska marka, z silną siecią dystrybucji i sprzedaży bezpośredniej. To godny zaufania partner biznesowy dla inwestorów realizujących wielkie budowy, drogi i autostrady, oraz dla małych firm budowlanych. Produkty marki Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 600 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju.